Контакт за донација

Руди чајавец 35/3 Скопје P.BOX 219 Скопје 1000 Македонија
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
+389 2 61 21 337
+389 70 343 636

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.